SITG (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Size
az: Ölçü

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Other
az: Digər
