SITG (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Size
be: Памер

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Other
be: Іншыя
