SITG (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Size
bg: Размер

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Other
bg: Други
