SITG (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Size
bs: Veličina

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj
