SITG (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Size
cy: Maint

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Other
cy: Arall
