SITG (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Size
da: Størrelse

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Other
da: Anden

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Coordinates
da: Koordinater

en: small
da: lille

en: large
da: stor

en: Small map
da: Lille kort

en: Large map
da: Stort kort

en: CSS Class
da: CSS-klasse
