SITG (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Type
de: Typ

en: Description
de: Beschreibung

en: Size
de: Größe

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Other
de: Weitere

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad

en: Coordinates
de: Koordinaten

en: small
de: klein

en: large
de: groß

en: CSS Class
de: CSS-Klasse

en: Endpoint
de: Endpunkt
