SITG (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Size
el: Μέγεθος

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Other
el: Άλλο

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος
