SITG (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Size
es: Tamaño

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Other
es: Otro(s)

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Coordinates
es: Coordenadas

en: small
es: pequeño

en: large
es: grande

en: CSS Class
es: Clase CSS
