SITG (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Size
fi: Koko

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Other
fi: Muu

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: small
fi: pieni

en: large
fi: suuri

en: CSS Class
fi: CSS-luokka
