SITG (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Size
fr: Taille

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Other
fr: Autre

en: Coordinates
fr: Coordonnées

en: small
fr: petit

en: large
fr: grand

en: CSS Class
fr: Classe CSS
