SITG (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Size
gl: Tamaño

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Other
gl: Outro

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: small
gl: pequena

en: large
gl: grande
