SITG (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Size
gu: માપ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Other
gu: અન્ય

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ
