SITG (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Size
hu: Méret

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: Other
hu: Egyéb

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Coordinates
hu: Koordináták

en: small
hu: kicsi

en: large
hu: nagy

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: Endpoint
hu: Végpont
