SITG (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Size
hy: Չափ

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել
