SITG (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Size
id: Ukuran

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Other
id: Lainnya

en: small
id: kecil

en: large
id: besar
