SITG (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Size
ja: サイズ

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Other
ja: その他

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Coordinates
ja: 座標

en: small
ja: 小

en: large
ja: 大

en: Small map
ja: 小さな地図

en: Large map
ja: 大きな地図
