SITG (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Size
jv: Ukuran

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Other
jv: Liyané

en: small
jv: cilik

en: large
jv: gedh
