SITG (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Size
ka: ზომა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Other
ka: სხვა
