SITG (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Coordinates
kn: ನಿರ್ದೇಶಾಂಕಗಳು
