SITG (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Size
ku: قەبارە

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Other
ku: هیتر
