SITG (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Size
lt: Dydis

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Other
lt: Kiti

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis
