SITG (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Size
lv: Izmērs

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Other
lv: Citi

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels
