SITG (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
