SITG (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах
