SITG (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Other
my: အခြား

en: small
my: အသေး

en: large
my: အကြီး
