SITG (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Size
nl: Grootte

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Other
nl: Andere

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: small
nl: klein

en: large
nl: groot

en: CSS Class
nl: CSS-klasse
