SITG (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Other
nn: Andre
