SITG (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Size
pl: Rozmiar

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Other
pl: Inne

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Coordinates
pl: Współrzędne

en: small
pl: mała

en: large
pl: duża

en: Small map
pl: Mała mapa

en: Large map
pl: Duża mapa

en: CSS Class
pl: Klasa CSS
