SITG (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Size
fa: اندازه

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: Other
fa: ساير
