SITG (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Size
ps: كچه

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Other
ps: نور
