SITG (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Size
pt: Tamanho

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Other
pt: Outro

en: Coordinates
pt: Coordenadas

en: small
pt: pequena

en: large
pt: grande

en: CSS Class
pt: Classe CSS
