SITG (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Size
ru: Размер

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Other
ru: Другое

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Coordinates
ru: Координаты

en: small
ru: маленький

en: large
ru: большой

en: CSS Class
ru: CSS Класс
