SITG (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Size
sk: Veľkosť

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Other
sk: Ostatné

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Coordinates
sk: Koordináty

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Small map
sk: Malá mapa

en: Large map
sk: Veľká mapa
