SITG (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Size
sl: Velikost

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani
