SITG (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Size
sr: Величина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај
