SITG (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Size
ta: அளவு

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Other
ta: மற்றவை
