SITG (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Size
te: కొలత

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Other
te: ఇతర
