SITG (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Other
th: อื่นๆ
