SITG (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Size
tr: Boyut

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Other
tr: Diğer

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Coordinates
tr: Koordinatlar

en: small
tr: küçük

en: large
tr: geniş

en: Endpoint
tr: Uç nokta
