SITG (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Size
uk: Розмір

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: Other
uk: Інше

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Coordinates
uk: Координати

en: small
uk: малий

en: large
uk: великий

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: Endpoint
uk: Кінцева точка
