SITG (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Size
vi: Dung lượng

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Other
vi: Khác
