Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ
