Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Username
de: Benutzername

en: Subject
de: Betreff

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Button text
de: Button-Text

en: Verify your email address
de: Bestätigen Sie Ihre E-Mail-Adresse

en: Email Verification
de: E-Mail-Verifizierung

en: Verify your email address for [site:name]
de: Bestätigen Sie Ihre E-Mail-Adresse für [site:name]
