Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού
