Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Subject
fr: Objet

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Authentication
fr: Authentification

en: Button text
fr: Texte du bouton
