Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Button text
gl: Texto do botón
