Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subject
ja: 件名

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Authentication
ja: 認証

en: Button text
ja: ボタンのテキスト
