Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Button text
lv: Pogas teksts
