Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Authentication
sk: Overenie
